poniedziałek, 14 lutego 2011

Walentynki w Avonlea i wyniki candy

Słońce chyli się już ku zachodowi, a zimny wieczorny wiatr smaga mrozem gałęzie nagich drzew. Ale w sercu krainy Avonlea płonie ogień miłości. Dzień zakochanych jest dniem pięknym, jednak skończy się za kilka godzin. Najważniejsze by miłość trwała w nas, tak zdolność bezgranicznego jej dawania, jak i przyjmowania. 


Jest dla mnie niezmiernym zaszczytem fakt, że moje candy wzbudziło tak ogromne zainteresowanie, tym bardziej, że organizowałam zabawę po raz pierwszy. Za każdym wpisem, komentarzem, obserwatorem, kryje się ktoś wspaniały, niepowtarzalny, magiczny i wyjątkowy; ktoś, kogo z całego serca chciałam obdarować. Niestety prezencik na Candy jest tylko jeden. Mam nadzieję, że osoba obdarowana ucieszy się bardzo z tego, że to właśnie ona wygrała Candy.

Jakkolwiek ten materialny podarunek był jeden, to biorę karteczki z Waszymi komentarzami i w stronę każdej z was przesyłam ciepło i pozytywne, dobre myśli. Niech dzień świetego Walentego będzie dla was pełny miłości. Tym, którzy miłości szukają życzę mądrości i cierpliwości, by nieustannie poznawali czym jest prawdziwa miłość i zakochali się w osobie, w której naprawdę warto się zakochać, a tym, którzy już swą miłość znaleźli życzę, by w ich sercach a także w sercach ich ukochanych miłość rosła każdego dnia i by nic i nikt nie zdołał jej zagrozić. Niech miłość przepełni nasze zwyczajne, codzienne życie. Ta prawdziwa i ta, która jest  najpiękniejszą i największą potęgą ze wszystkich.
 
A zwycięzcą candy zostaje.............. 
ZIHA!!!
Serdeczne gratulacje i uśmiech dla Ciebie przesyłam, proszę Cię uprzejmie o adresik do wysyłki.
Pozdrawiam Was gorąco:):):)

4 komentarze:

 1. Dziękuję Aniu za przemiłe życzenia walentynkowe :) a zwyciężczyni GRATULUJĘ!

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję zwyciężczyni :)
  A Tobie dziękuję za zabawę i emocje :)
  Pozdrawiam cieplutko.

  OdpowiedzUsuń
 3. Anula nawet nie wiesz jak bardzo się cieszę!!! to niewspółmierne do wyrażenia na papierze uczucie rozpiera teraz moje serce:) pierwsza wygrana i pierwszy i jedyny prezencik walentynkowy. Choć to tylko materialny podarunek, jak napisałaś, praca i uczucia włozone w jego wykonanie przez Twoje zdolne ręce sprawiają że jego wartość jest niepoliczalna i absolutnie pozamaterialna. DZIĘKUJĘ!!! A wszystkim tu zaglądającym życzę miłości o jakiej pisał i marzył nasz wieszcz wielki. A.M.
  "...Innego nie chcę widoku,
  Kiedy z tobą będę w niebie;
  Tylko niech te dwa wyrazy,
  Napisane w twoim oku,
  Odbite po tysiąc razy
  Widzę wszędzie wkoło siebie.
  I innej muzyki w niebie
  Nie chcę od wschodu jutrzenki
  Słyszeć do zachodu słońca;
  K o c h a m c i e b i e, k o c h a m c i e b i e".

  OdpowiedzUsuń
 4. Ziha-gratuluję wygranej:)
  A Tobie Aniu dziękuję za zabawę:)

  OdpowiedzUsuń