czwartek, 7 czerwca 2012

Okładka ...

Wiem, wiem postami to ja Was ostatnio nie rozpieszczam:) ale postanowiłam zostać kierowcą i uczę się jeździć. I tak najpierw praca, potem do domu, a potem na jazdę i tak już od kilku tygodni. No, ale może po wielkich trudach i wylaniu siódmych potów kierowca ze mnie będzie. Choć kiedyś zapierałam się rękami i nogami, że nigdy i że ja się kompletnie do tego nie nadaję i choć przede mną długa droga  do bycia kierowcą to dziś bardzo się cieszę z podjętej decyzji.
 A tak w międzyczasie to zrobiłam sobie mój własny art journal, a raczej póki co okładkę. Wykorzystałam do tego stary kalendarz i to jest kolejny przykład, że warto chomikować starocie, bo nigdy nie wiadomo, kiedy jeszcze się nam przydadzą. Ja długo się zastanawiałam z czego by tu wykonać art journal, aby zmieścił mi się do torebki, bym zawsze mogła mieć go przy sobie i któregoś dnia otworzyłam szufladę, a stary kalendarz chyba tylko czekał na tą okazję. Okładka jest prosta, w moich ulubionych kolorach.


Pozdrawiam serdecznie Ania S:)

3 komentarze:

 1. Okładka udała Ci się ! Wyszła bardzo fajnie i w pięknym kolorze :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Aniu,pomyślności na egzaminie :)
  Piekna okładka !Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. ANIU!!!! HARMONIA BARW POWALA NA KOLANA!!! URZEKA po prostu - jest cudowna!

  Zamawiam taką okładkę na album z portfolio ;)

  Ucz się jeździć ucz, bo modelki i tony sprzętu studyjnego czekają, najlepiej zrób prawo jazy od razu na TIRa, coby to wszystko wmieścić :))))))

  OdpowiedzUsuń